Yüzünüzü 10 yaş genç göstermesi için haftada 1 kez bunu kullanın

  • Post comments:0 Yorum
Spread the love
Yüzünüzü 10 yaş genç göstermesi için haftada 1 kez bunu kullanın
Yüzünüzü 10 yaş genç göstermesi için haftada 1 kez bunu kullanın

Son zamanlarda kadınlar özellikle genç görünmek adına bir çok estetik operasyonlara maruz bırakıyorlar kendilerini.Tabii bunun olması da imkanlar dahilinde.Yani öncelikle maddi olanaklarınız iyi olması gerekiyor.

Fakat sizlere bugün vereceğimiz doğal tarif sayesinde yüzünüzdeki görünümün en az 10 yaş genç görünmesine sebep olacak.Bunun için ise size gereken temel malzeme ise pirinç sevgili hanımlar.Pirinç içerik açısından çok zengindir ve bir çok minerali içerisinde barındırır. Ayrıca pirinç sizi zararlı ultraviyole güneş ışıklarına karşı da korur.Japon tıbbında senelerdir kullanılmaktadır.

Yapmanız gerekene gelince 2-3 çorba kaşığı pirinci bir tencereye alın ve üzerini geçecek kadar su koyun ve orta ateşte pişirin.Pirinçler yumuşayınca ocağın altını kapatın ve tel süzgeçten geçirin. Sonrasında içerisine 1 kaşık süt ve 1 kaşık bal ekleyin.Sonra ise temizlemiş olduğunuz cildinize bu karışımı dekolte bölgesi de dahil olmak üzere uygulayın.30 dakika bekletip cildinizi yıkayın. Ve en son olarak pirincin ayırdığınız suyu ile cildinizi yıkayın.Daha ilk yapışınızdan sonra bile cildinizdeki farkı hissedeceksiniz.

Yüzünüzü 10 yaş genç göstermesi için haftada 1 kez bunu kullanınBir Cevap Yazın