YAĞLARI DONDURARAK NASIL ZAYIFLANIR?

  • Post comments:0 Yorum
Spread the love

16522_1434273143549968_8520809780953336239_n

Zayıflama adına her gün ortaya yeni teknikler ve teknolojiler çıkıyor. Bunlardan biri de sıcak havalarda yağlarınızı dondurarak incelme yöntemi. Günümüzde obezite, gelişmiş ve gelişmekte olan ülkelerin en önemli sağlık sorunları arasında… Obezitenin yanı sıra fazla kilolar da, güzellik ve sağlık açısından problem yaratıyor. Güzel bir vücuda sahip olmak isteyen herkes, yaz gelmeden spor salonlarına koşuyor ve terleyerek zayıflamaya çalışıyor. Bu yöntemlerin dışında bir yol arayanların imdadınaysa Medikal Estetik Doktoru Emre Çiçek yetişiyor. Yepyeni bir teknoloji olan Cooltech ile tek seansta 12 cm’e kadar incelmenin mümkün olduğunu iddia ediyor.

70 DAKİKADA BEDEN KÜÇÜLTME

TÜRKİYE’NİN YÜZDE 37’Sİ KİLOLU

 

Medikal Estetik Doktoru Emre Çiçek, Türkiye nüfusunun yüzde 37’sinin kilolu, yüzde 32,8’i ise obezite sorunu yaşadığını belirtiyor ve zayıflamak isteyenlerin milyarlarca dolar harcadığını vurguluyor. “Dondurarak zayıflama, hem ekonomik, hem de belirli bölgelerde gitmeyen bölgesel kilo problemi yaşayanlar için ideal bir yöntem. Bu yöntemle vücuttaki istenmeyen fazla yağ dokusu kontrollü soğutmayla donduruluyor ve cildin elastikiyeti ve collagen yapısı bozulmadan zayıflama ve şekillendirme sağlanıyor” diyor. Dondurularak yok edilen yağ hücrelerinin, vücuttan doğal bir şekilde, lenf dolaşımı yoluyla atıldığını bu sistemin karın, kalça, bacak, bel, kol gibi lokal ve inatçı kilo problemi olan bölgelerde çok iyi sonuçlar alındığının altını çiziyor.

Dr. Emre Çiçek, tek seansla ve ortalama 70 dakikalık bir uygulama ile incelmenin ve beden küçülmesinin sağlandığını, genellikle bir seanslık uygulamanın yeterli olduğunu ancak birden çok bölgede (aynı anda hem basen hem karın gibi) kilo problemi varsa 2 seanslık uygulamaların yapılabildiğini söylüyor. “Uygulamadan 15-20 gün sonra, sonuçlar belli olmaya başlıyor, özel bir diyet ya da egzersize ihtiyaç kalmıyor, istenilen maksimum sonuçlar tedaviden 90 gün sonra görülebiliyor” diyor. Dr. Emre Çiçek, zayıflama ve güzellik adına yapılan; bilinçsiz uygulamaların ve bilinçsiz diyetlerin telafisi güç sonuçları da ortaya çıkarabildiğine dikkat çekerek, kilo vermede insanların stressiz, pratik ve kalıcı çözümlere olan ihtiyacını, doktor kontrolünde yağ hücrelerinin dondurulmasıyla giderebileceklerini belirtiyor.

http://hayat.sozcu.com.tr/Bir Cevap Yazın