Telofonunuzu Şarja Takmadan Önce Mutlaka Bunu Yapın

Spread the love

Telefonunuzu şarja takmadan önce mutlaka bunu yapın.

Telefonunuzu şarja takmadan önce mutlaka bunu yapın
Telefonunuzu şarja takmadan önce mutlaka bunu yapın

Cep telefonları artık zamanımızda vazgeçilmezimiz durumunda.Ve gün içerisinde nerede ise 1-2 kere telefonumuzu şarj etmek durumunda kalabiliyoruz.

Şarj kablonuzun daha uzun süre dayanması için telefonunuzu şarja takmadan evvel yapmanız gereken bir yöntem var eğer bu yöntemi yapmadıysanız hata ediyorsunuz.

Şarj kablonuzun çok uzun süre dayanmasını istiyorsanız,çabuk kırılmasını istemiyorsanız tükenmez kalemlerde bulunan yayı şarj kablonuza geçirin.

şarj kablosu kırılması
şarj kablosu kırılması

Cep telefonunuzu tuvalet kağıdı kartonu ile yani rulosu ile birleştirdiğinizde streo hoparlör elde etmiş olursunuz.Bunun içinde tuvalet kağıdı rulosunun üst kısmından telefonunuzun alt kısmının geçeceği kadar kesik açın.Yukarda resimde gördüğünüz şekilde yapabilirsiniz.Telefonunuzdaki çizikleri gidermek için ise sizlere daha evvel yazımızda paylaştığımız yöntemi deneyebilirsiniz.

Ayrıca evinizde çok pratik kolay cep telefonu şarj çantası yapabilirsiniz.Cep telefonu şarj çantası nasıl yapılır başlıklı konumuza bakmadan geçmemelisiniz.Bir Cevap Yazın