Sigara Sarma Makinesi İle Kendi Sigaranızı Kendiniz Yapın

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
Sigara Sarma Makinesi İle Kendi Sigaranızı Kendiniz  Yapın
Sigara Sarma Makinesi İle Kendi Sigaranızı Kendiniz Yapın

Sigaraya gelen son zamlar maalesef sigara içenleri hem üzdü,hem de maddi açıdan çok zorluyor.Tabi ki sigaranın sağlık açısından pek çok zararlı var.

Bu yüzdendir ki hiç içilmemesi en güzelidir.Lakin ne yaparsanız yapın sigarayı bırakamayanlardansanız size güzel kolay ve de en önemlisi maddi açıdan sizi çok rahatlatacak bir önerimiz var.

An itibarı ile sigara fiyatlarının durumları malum.Maalesef çok pahalı.Ama diğer yandan da ne yaparsa yapsın sigaradan vazgeçemeyenler de var.İşte tam bu noktada sizi maddi açıdan çok rahatlatacak olan şey sigara sarma makinesi.

Evet tek yapmanız gereken bir sigara sarma makinesi almak.Bununla birlikte alacağınız kaliteli bir tütün ve makaronlar.Makaron(içi boş sigara tüpü)Yaprak sigara kağıdı.

İnanın maliyeti çok az.Şöyle örnek vermek gerekirse diyelim ki içtiğiniz sigara 15TL ve günde 1,5 paket içtiğinizi düşünürsek bu ayda 675 TL eder.Oysa bir sigara makinesi aldığınızda sigaranızın paketi 2,5 3 TL ye geliyor ve 3 TL olarak hesaplasanız günde 1,5 paketten ayda 135 TL sigara için harcama yapmış olacaksınız.

Yani 540 Tl’niz cebinizde kalacak.Hiç duymamış ya da görmemiş olanlar için sigara makinesi nedir?Sigara nasıl sarılır?aşağıda videodan izleyebilirsiniz.

Sigara Sarma Makinesi İle Kendi Sigaranızı Kendiniz Yapın
Bir Cevap Yazın