Sararan beyaz dolaplarınızı bu karışımla silin bembeyaz olsun

Posted by

Spread the love
Sararan beyaz dolaplarınızı bu karışımla silin bembeyaz olsun
Sararan beyaz dolaplarınızı bu karışımla silin bembeyaz olsun

Gerek mutfak dolaplarınız olsun gerekse mutfakta olmayıp ta evinizin bir diğer odasında olsun beyaz dolaplarınız zaman içerisinde ister güneşten isterse yanlış deterjan kullanımından ya da mutfakta ise yemek v.s yapımından dolayı sararmaktadır.

Peki sararmış dolaplarınızı en pratik bir şekilde nasıl eski haline döndürebilirsiniz…?Bunun için size gerekli olan bir miktar su ve diş macunu .

İlk olarak bir kaba bir miktar ılık su koyun ve içerisine bir miktar diş macunu sıkın.Daha sonra süngerinizi bu suya daldırarak suyun içerisinde diş macununun dağılmasını sağlayın.

Beyaz dolaplarınızı bu karışımla silin ve daha sonra kuru bir bez ile silin.Sararmış dolap kapaklarınızın eski beyaz haline döndüğünü göreceksiniz.Özellikle dolap kapaklarınızda metal tutma kısımları varsa o kısımları da bu karışımla yine aynı şekilde silin.Metal kısımları da parlayacaktır.

Sararan beyaz dolaplarınızı bu karışımla silin bembeyaz olsunBir Cevap Yazın

Sitede Bulunan tüm yazılı anlatımlar ve Makaleler Özgün tarafımızdan yazılan yazılardır. .Resimlerden ve makaleler den alıntı yapanlar Aktif link ile Kaynak belirtmeden alıntı yapamaz ! Bayanlar kahvesi.com Sitemizdeki bilgiler özgün içerikler olup tüm hakları saklıdır Bu sitedeki bilgiler tavsiye niteliğinde olup tedavi amaçlı değildir. Uygulamaların sorumluluğu site sahibine ait değildir. Sağlık sorunlarınız için mutlaka bir hekime danışınız