ROMATİZMA VE EKLEM AĞRILARINA EN ETKİLİ DOĞAL SİLAH

  • Post comments:0 Yorum
Spread the love
Romatizma ve eklem ağrılarını gideren kür
Romatizma ve eklem ağrılarını gideren kür

Romatizma ve dolayısı ile eklem ağrılarını günümüzde maalesef bir çok insanda var Ve ağrılarıda çoğu zaman dayanılmaz oluyor.

Ağrı ve artrit sorunlarını gidermede diyet başta olmak üzere yaşam tarzınızı da değiştirmelisiniz her şeyden evvel tabi ki doktorunuza görünmelisiniz Özellikle romatizma hastalığında hastalığın pek çok çeşidi vardır ve bunun için öncelikle bir Romatoloji doktoruna  görünmelısiniz.

Bunun yanı sıra eklem ağrıları  için  evinizde ağrılarınızı dindirecek sizi rahatlatacak doğal  bir ilaç daha var Elma sirkesi!!

el ve ayaklarınızda ağrılarınız için 6 bardak suya bir bardak elma sirkesi ekleyin ve el veya ayaklarınızı bu karşıma batırın  eğer bu ağrı boyun kısmınızda  ise bu karışıma  batırılmış bir havluyu bölgeye uygulayabilirsiniz.

Masaj olarak uygulama  yapmak  isterseniz 2 yemek kaşığı zeytinyağına 1yemek kaşığı   elma sirkesi  ekleyin  ve ağrılıbölgenize masaj uygulayın

yada 300ml suya 3 yemek kaşığı  elma sirkesi ekleyin ve yemeklerden önce bu karışım ıüçe  bölerek için.

Elma sirkesi eklem ağrıları ile mücadelede kanıtlanmış bir silahtır  aynı  zamanda vücudu toksinlerden arındırır güçlü bir antioksidandır.

ayrıca  Öksürüğü durduran  doğal şurup tarifimize buradan bakabilirsiniz Saçlarınızı kısa sürede uzatan gıda başlıklı yazımız ise burada Uykusuzluk için süper tarifimiz ise burada

Her hastalıkta olduğu gibi öncelikle doktorunuza danışarak uygulayınBir Cevap Yazın