Spread the love

Reklam ve sponsorluk

Sitemizdeki tüm yazılar Özgün olarak kendimiz tarafından yazılır. Seo açısından ve ürün tanıtımı bakımından sitemizde reklam vermeniz size kazanç olarak geri dönecektir.

Uyarılar/Sözleşme:

Crack, mp3, adult, warez v.b. yasa dışı ya da etik kurallara aykırı siteler kesinlikle kabul edilmemektedir.

Site içeriği reklam verildikten sonra bilgimiz dışında kurallarımıza aykırı olarak değiştirildiği takdirde reklam yayını durdurulur ve kesinlikle geri ödeme yapılmaz.
Olağandışı durumlarda Nazarca.com  sitesinin kapalı kalması halinde, bu kapalı kalan süre kadar reklam süresinin bitiş tarihine ilave edilir.

Ödeme yapıldıktan sonra eğer reklam gösterimine başlandıysa her ne surette olursa olsun kesinlikle geri ödeme yapılmaz ve belirttiğiniz reklam süresi boyunca reklam gösterimi devam eder.

Ödeme yapıldıktan ve tarafımızca ödemenin yapılıp yapılmadığı kontrol edildikten sonra aynı gün içinde reklam gösterimi başlar. Kısacası gösterim süresi için ödemenin yapıldığı tarih değil reklam gösteriminin başladığı an dikkate alınır.

Bu kurallara uymak istemeyen Site ve Firmalar reklam başvurusunda bulunmasınlar

Tanıtım Yazısı reklam veren tarafından özgün olarak hazırlanmalıdır.

Tanıtım yazınızda 1 adet 180×180 ebatlarında resim ve ürün ya da siteyle ilgili video yayınlanabilinir.
Tanıtım Yazısı anasayfada 1 gün süreyle durur.
Tanıtım Yazısı sitede ömür boyu kalıcıdır.
Tanıtım Yazısında maksimum 3 link yer alabilir.
Tanıtım Yazısı uygun görülmesi halinde yayınlanabilir.
Tanıtım Yazısı ücretleri 100 Tl

Sayfanız Siteni markanı tanıt bölümünde yayınlanır Ayrıca bir kerelik olmak üzere Facebook sayfamızda google da da yayınlanacaktır.

Reklam ücretleri banka hesabımıza Eft veya Havale olarak yatırıldıktan sonra reklamlar aynı gün yayına başlarBir Cevap Yazın