PATLICAN SUYU MÜTHİŞ AĞRI KESİCİ

Spread the love
Patlıcan suyu müthiş bir ağrı kesici
Patlıcan suyu müthiş bir ağrı kesici

Patlıcan suyu başta eklem ağrılarını gidermede çok etkilidir.Patlıcan suyu müthiş ağrı kesici

Patlıcan suyu müthiş  ağrı kesici

Patlıcan içerisinde A-B1-B2-B3-B6 vitaminleri bulunur.özellikle zeytinyağı ile tüketilmesi daha faydalıdır.İlk olarak güzel haber aşırı terleme sorunu çekenler için geliyor.Patlıcan suyu tüketildiğinde aşırı terleme şikayetlerinden kurtuluyorsunuz.İçerisindeki klorojenik asit antioksidanı özellikle kolesterol sorunları yaşayanlar için çok faydalı.

Bunun yanı sıra  yine özellikle eklem ağrılarından şikayetçi iseniz çözüm yine patlıcan suyunda.

İçerisindeki klorojenik asit özellikle iltihapları ve yine enfeksiyonu gidermede dolayısı ile ağrılarınızdan kurtulma da çok faydalıdır.Peki patlıcan suyunu nasıl hazırlayacaksınız?

1 patlıca

1 litre su

50ml zeytinyağı

Patlıcanları güzelce yıkadıktan sonra dilimleyin .Dilimlediğiniz patlıcanları,tencerede kaynamakta olan bir litre suya ekleyin ve altını kapatarak, soğuyana kadar bekleyin.Soğuduktan sonra bu suyun 750 ml ‘sini bir kavanoza koyup tüketmek üzere buzdolabına koyun.Diğer 250 ml patlıcan suyuna ile 50 ml sızma zeytinyağını ekleyin.Zeytinyağı eklediğiniz patlıcan suyu harici kullanım için ağrılı bölgelerinizde kullanın.Buzdolabındaki patlıcan suyunu ise sabah aç karnına , öğle ve akşam ise yemeklerden sonra tüketin. Son olarak patlıcan suyu zayıflamanıza da çok faydalı olacaktır.Bir Cevap Yazın