Oryal Kullanmadan Evde Küllü Sarı Saç Nasıl Boyanır

  • Post comments:0 Yorum
Spread the love

Oryal kullanmadan evde küllü sarı saç nasıl boyanır

Oryal kullanmadan evde saç açma
Oryal kullanmadan evde küllü sarı saç nasıl boyanır

Hanımlar en önemli sorunlarından birisi de saç boyama,saçlarının istedikleri renge boyanmaması gibi sorunlar önem sırlamasında ilk sırada yer alır.

Hele ki saçlarınız koyu renk ise ve siz saçlarınızın rengini açmak istiyorsanız ilk yaptığmız şey hemen kuaförümüze gidip ya saçlarımızı saç açıcıları ile açtırıpboyatmak,Ya da yine hemen hemen aynı yöntem olan röfle yaptırmak ve daha sonra saçları yine yavaş,yavaş kademeli olarak boyatmak.

Yalnız bu iki işlemde de maalesef saç açmak için oryal maddesi kullanılıyor.Ve bu da yine maalesef saçları çok yıpratıyor. Peki bunun dışında saçlarımızı oryal kullanmadan normal boyalar ile boyayarak açamaz mıyız?

Evet saçlarınızı oryal kullanmadan açabilirsiniz.Daha da güzel olan haber ise bu işlemi evde kendinizde yapabilirsiniz.

Peki oryal kullanmadan saçlarınız da dorelikte yaratmadan küllü bir sarı saç rengini elde etmek için hangi boyaları kullanmalısınız?

İlk olarak İgora Royal’ın 0-22 numarası

Bosley’in12-9

Borthe 12.1

Saçınızın uzunluğuna göreİlk olarak bosley ve borthe saç boyasını boya kabına koyun ve en son olarak İora Royal’ın 0-22 numaralı boyasını ekliyeceksiniz.Burada dikkat etmeniz gereken İgora Royal0-22 saçın turunculuğunu alması adına kullanılıyor ve bu boyadan çok az miktarda koymalısınız.Aşağıda videodada detaylı olarak izleyeceğiniz gibi igora 0-22 numaralı boyadan nerede ise bir tırnağınızın uzunluğu kadar koyun .Oksidasyonunu da ekleyip güzelce karıştırın ve saçlarınıza uygulayın.

Boya sonunda saçlarının oryal olmadan ve de saçınızda kızıllık olmadan çok güzel bir sarı saça sahip olacaksınız.


Oryal kullanmadan evde küllü sarı saç nasıl boyanırBir Cevap Yazın