O ilde koronavirüs alarmı Kamu kurumlarında onlarca vaka var

Spread the love
O ilde koronavirüs alarmı Kamu kurumlarında onlarca vaka var

İzmir’de kurban bayramının ardından koronavirüs vakalarındaki artış endişlenedirdi.İlde bazı kamu kurum ve kuruluşlarında tedbir amaçlı koronavirüs testi yapıldı.

O ilde koronavirüs alarmı Kamu kurumlarında onlarca vaka var

Bunun üzerine çok sayıda personelin koronovirüs testi pozitif çıktı.Testi pozitif çıkan personel ve temas halinde olanlar karantinaya alındı.İzmir’de son günlerde görülen koronovirüs artışı endişelendiriyor.

İlde tedbirler kapsamında bazı kurum ve kuruluşlarda çalışan personellere koronovirüs testi yapıldı.Bunun üzerine çok sayıda personelein koronovirüs testi pozitif çıktı.

Testi pozitif çıkan personel ve temaslılar karantinaya alındı.Narlıdere ilçe Emniyet Müdürlüğü ile şehit Ayhan Tanrıverdi Polis merkezinde çalışan 16 polisin testi pozitif çıktı.Testi pozitif çıkan personel karantinaya alınırken ilöedeki özel bir banka şubesi de bazı çalışanlarda koronovirüse rastlanması nedeni ile kapatıldı.

PTT Kargo Bayraklı posta dağıtım merkezinde 40’a yakın personelin testinin pozitif çıkması ile bu kişiler ve bu kişilerle bağlantı olan kişiler karantinaya alındı ve 1 gün süre ile tebligat işlemleri yapılamadı.İlaçlama işlemlerinin ardından Bayraklı PTT kargo posta dağıtım merkezinin bugün tekrar hizmete açılacağı öğrenildi.

Kaynak:egehaber.comBir Cevap Yazın