NAR AYIKLAMANIN EN PRATİK EN TEMİZ YOLU

Posted by

Spread the love

Nar ayıklamanın en pratik en temiz yolu
Nar ayıklamanın en pratik en temiz yolu

Nar ayıklamanın en temiz ve en pratik yolunu biliyor musunuz?Eğer sizde nar ayıklarken her tarafın batmasından şikayetçi iseniz ve nar ayıklarken zorlanıyorsanız.

Aşağıdaki videoyu mutlaka izlemelisiniz..Öncelikle zahmetsiz ve temiz bir şekilde nar ayıklamak için yapmanız gerekenler:

Narı ilk olarak güzelce yıkayın.Daha sonra bir bıçak yardımı ile ortadan ikiye bölün.Videoda narı ikiye böldükten sonra ellleri ile hafifçe açmaya çalışmış daha sonra uygulama yapmışlar.

Oysa bu işleme bile gerek yok.Siz narı ikiye böldükten sonra derince bir kap alın.Ve narın yarısını kesik kısmı avucunuza gelecek şekilde  elinize alın.Daha sonra diğer elinize bir kepçe alın ve avucunuzun içindeki nara kepçe yardımı ile vurun.Bir kaç vurma işleminden sonra  narınız kaba kolayca dökülürken etrafa da hiç sıçramadığını göreceksiniz.

Nar ayıklamanın en pratik en temiz yoluBir Cevap Yazın

Sitede Bulunan tüm yazılı anlatımlar ve Makaleler Özgün tarafımızdan yazılan yazılardır. .Resimlerden ve makaleler den alıntı yapanlar Aktif link ile Kaynak belirtmeden alıntı yapamaz ! Bayanlar kahvesi.com Sitemizdeki bilgiler özgün içerikler olup tüm hakları saklıdır Bu sitedeki bilgiler tavsiye niteliğinde olup tedavi amaçlı değildir. Uygulamaların sorumluluğu site sahibine ait değildir. Sağlık sorunlarınız için mutlaka bir hekime danışınız