KREDİ KARTI BORÇLARINIZ ARTIK TEK BANKAYA OLACAK

  • Post comments:0 Yorum
Spread the love

Kredi kartı borçlarınız artık tek bankaya olacak

Kredi kartı borçlarınız artık tek bankaya olacak
Kredi kartı borçlarınız artık tek bankaya olacak

Kredi kartı borçları yapılandırılacak.Cumhurbaşkanı Erdoğan ”Kredi kartı borçlarını ödemekte güçlk çekenlerin mevcut borçlarını ödemesi için imkan sağlıyoruz”


Kredi kartı borçlarınız artık tek bankaya olacak

Ziraat bankası aracılığı ile ödeme güçlüğü çeken vatandaşın borcu tek bir çatı altında toplanacak.Ziraat bankasından çekeceği borcu ile borcunu kapatacak.Aylık gelirine uygun bu borcu ödeyecek.”dedi.

Ziraat bankası kredi kartı borç yapılandırılması faiz oranları

Borç kapama kredisinde ödeme tablosu şöyle olacak:

Kredi kartı borç yapılandırılmasında faiz 24 ay’a kadar yüzde 1.10,

60 ay’a kadar ise 1.20 olacak.

Kredi kartı borçluları için oluşturulan paketin ismi”Birleştiren ihtiyaç kredisi”  

Ziraat Bankası kredi kartı borçlarını ödemekte zorlanan müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verebilecek nitelikte yeni bir uygulama başlatmıştır.Uygulama Ziraat Bankasına kredi kartı bulunan müşterilerin yanı sıra diğer bankalara kredi kartı borcu bulunan ve ödeme güçlüğü çeken vatandaşları da kapsayacaktır.

Birleştirilen ihtiyaç kredisi ile bireysel müşterilerimize bankamızdaki ve diğer bankalardaki kredi kartı borçlarını gelirlerine uygun olarak ödeme planı altında uygun koşullarda birleştirme imkanı sağlamaktadır.

Söz konusu ürün ile gerek Ziraat bankası müşterilerinin gerekse diğer banka müşterilerinin borçluluk düzeylerinin dengelenmesi finansal yapının daha sağlıklı yönetilebilir hale gelmesi amaçlanmaktadır.

Birleştiren ihtiyaç kredisi
Birleştiren ihtiyaç kredisi

Kaynak:Sözcü.com.trBir Cevap Yazın