Koreli kadınların gençlik sırrı bakın ne kullanıyorlar

Spread the love
Koreli kadınların gençlik sırrı bakın ne kullanıyorlar
Koreli kadınların gençlik sırrı bakın ne kullanıyorlar

Koreli kadınların hangi yaşta olurlarsa olsunlar,parlayan genç ve taze ciltlerinin sırrı nerede ise tüm dünyadaki kadınları büyülüyor.

İşte sizlere Koreli kadınların ciltlleri için kullandıkları yöntemler ve sırları:

Koreli kadınların gençlik sırrı bakın ne kullanıyorlar

İlk olarak düzenli olarak pirinç maskesini kullanıyorlar.Koreli kadınlar için beyaz tenli olmak üst sınıfa ait olmanın bir göstergesidir.Çünkü alt sınıfta olanlar kavurucu güneş altında çalışmak zorunda oldukları için ciltleri koyu renkliydi.Bu yüzden Koreli kadınlar mutlaka pirinç maskesini kullanıyorlar.

Bunun yanı sıra kırışıklık görünümünü hafifletmek için ve yüzü daha gergin göstermek için kullandıkları maskeleri ve kremleri mutlaka buzdolabında bekletirler.Pirinç maskesini sık kullandıkları gibi mutlaka düzenli olarak pirinç suyu ile yüzlerini yıkıyorlar.

Yine Koreli hanımların tercihi salyangoz salgısı içeren kremler kullanıyorlar.Salyangoz salgısı içeren kremler cildi iyileştirir.Pigmentasyonla savaşır.Ve kolajen seviyelerini arttırrır.Bunun yanı sıra Koreli kadınların bir çoğunun yaptığı diğer bir yöntem ise fondötenlerine yağ eklemeleridir.

Güneş kremi sürmeden dışarı çıkmadıkları gibi yanlarında da mutlaka güneş kremlerini taşırlar.En önemli noktalardan birisi ise her gün düzenli olarak yüz yogası yapmalarıdır.Buna ek olarak 4-2-4 yöntemi dedikleri bir yöntemleri var ki hemen hemen her kadının bu yöntemi uygulaması gerekir.

4-2-4 nedir? İlk olarak bir esansiyel yağ ile 4 dakika boyunca yüzlerine masaj yapıyorlar.Sonrasında ise 2 dakika boyunca ciltlerini temizleme köpüğü yardımı ile ile masaj yaparak temizliyorlar ve son olarak ise 4 dakika boyunca yüzlerini su ile yıkıyorlar yalnız tek bir farkla ilk 2 dakika ılık su ile sonra ki 2 dakika ise soğuk su ile bu işlemi yapıyorlar.Bir Cevap Yazın