Kas ağrınızı geçirecek doğal 5 yöntem

  • Post comments:0 Yorum
Spread the love
Kas ağrınızı geçirecek doğal 5 yöntem
Kas ağrınızı geçirecek doğal 5 yöntem

Ağrı hayatımızın bir noktasında hemen hemen herkesin mücadele etmek zorunda kaldığı bir durumdur.Bazıları için bu geçici bir durum iken bazıları için ise ağrı kronikleşmiş şekilde yaşanır.

Sözü daha fazla uzatmadan işte size doğal 5 ağrı kesici yöntem:

Kas ağrınızı geçirecek doğal 5 yöntem

1-Kayroprattik Tıp:Kayrıpraktik Tıp söz konusu ağrı geçirmek olduğunda şimdiye kadar gerekli ilgiyi görmemiştir.Lakin iyi bir fizik tedavi uzamnı bu kayropratik tıp yöntemi ile sizi ağrılarınızdan kurtarabilir.

2-Magnezyum:Magnezyumun özellikle Migren hastalarına büyük bir rahatlama sağladığı bulunmuştur.Bunun yanı sıra sizleri kas ağrılarınızdan da kurtarıyor.Kinoa,çeşitli fındık türleri,avokado ve tofu bitki bazlı magnezyumun harika kaynaklarıdır.

4-Soğuk ve ısı terapisi:

Bu o kadar açık bir şey gibi görünüyor ki, neden burada listelediğimi bile sorgulayabilirsiniz, ancak vücudunuzdaki herhangi bir ağrı kaynağında sıcak ve soğuk arasında geçiş yapmak, yardım çabalarınız için BÜYÜK bir nimet olabilir. Bu yöntem, diğer rahatlama modlarıyla eşleştirildiğinde en etkilidir, ancak ucuz ve kolaydır.

İhtiyacınız olan tek şey yeniden kullanılabilir bir sıcak paket, soğuk paket veya her ikisi olarak da ikiye katlanabilen bir pakettir. Genellikle, sıcak paketler mikrodalgada ısıtılmalıdır, ancak bir mikrodalgaya erişiminiz yoksa, başka yollarla veya özerk olarak ısınan bazıları vardır.

5-Zerdeçal:Zerdeçal,çok güçlü ve çok yönlü bir baharattır. Anti-enflamatuar özellikleri vardır,ağrıyı gidermede çok etkilidir.Bunların yanı sıra yoga hareketleri de sizin ağrılarınızın hafiflemesini sağlayacaktır.Bir Cevap Yazın