Kar Gibi Beyazlar İçin Rekor Kıran Püf Noktası

Spread the love
Kar Gibi Beyazlar İçin Rekor Kıran Püf  Noktası
Kar Gibi Beyazlar İçin Rekor Kıran Püf Noktası

Sizler için rekorlar kıran kar gibi beyazlar için püf noktasını paylaşmak istedik bugün.Evet artık beyaz çamaşırlar neden istediğim beyazlıkta olmuyor demeyeceksiniz.

Beyaz çamaşırlarınızın daha da beyaz olması,hatta ilk satın aldığınızdaki beyazlıkta olması için sizlere daha evvel bir kaç ip ucu içerikleri paylaşmıştık.Beyaz çamaşırlardaki sarılıktan kurtaran yöntem.Bunlardan sadece bir tanesi.

Çamaşırlarınızın bembeyaz olması için bunu yapmalısınız başlıklı yazımızı da mutlaka okumanızı öneririm..Şimdi gelelim bugünkü paylaşımımızın içeriğine size önereceğimiz bu yöntem ile her daim beyaz çamaşırlarınız çamaşır makinesinden kar gibi çıkacak.

Bunun için yapmanız gerekn çamaşırlarınızı çamaşır makinenize koyun.Normal deterjan ve yumuşatıcısını da ekleyin.Ön yıkama yapmanıza gerek yok..Daha sonra çamaşır makinenizin iç kısmına çamaşırların üzerine 2,5 kaşık kadar çamaşır sodası ekliyorsunuz.

Makinenizin kapağını kapatın ön yıkamasız uzun bir programa alın. Makine tam suyu alınca deterjan ve çamaşırlar birleşince çamaşır makinenizi kapatın.Ve bu şekilde 7 saat kadar çamaşırları makinede bekletin.Bu işlemi gece yapıp sabah makinenin kaldığı yerden devam edebilirsiniz.

Makine yıkamayı bitirdiğinde çamaırlarınızın gözlerinizi kamaştıracak kadar beyaz bir şekilde çıktığına şahit olacaksınız.

Kar Gibi Beyazlar İçin Rekor Kıran Püf NoktasıBir Cevap Yazın