Kadınlar için telefon uygulamaları

  • Post comments:0 Yorum
Spread the love

images (1)

 

Biz kadınlar bizi anlayan teknolojileri çok severiz.

Akıllı telefonlardaki bazı uygulamalar kadınlar için biçilmiş kaftan. Biz de hoşunuza gidebileceğini düşündüğümüz bir kaç uygulamayı size önermek istedik.

Tarot falı

 

Fal ve kadın arasındaki bağlantıyı herkes bilir. Bu uygulama sizden 78 Tarot kartı arasından 3 adet seçmenizi istiyor. Fal yorumunuz en geç 30 dakika içinde falcı tarafından yorumlanıp size iletiliyor.

Eğlenmek için birebir olan bu uygulamayı ücretsiz indirebilirsiniz. Alacağınız kredilerle de uygulamayı kendi adınıza daha zevkli hale getirebiliyorsunuz.

Kalorimetre

 

Her pazartesi başladığımız diyetlerimiz için inanılmaz yardımcı olacak bir uygulama. En çok tükettiğimiz yiyeceklerden ve içeceklerden oluşan menüsünden  her öğün alınan besinleri işaretleyip, gün gün ne kadar kalori aldığınızı hesaplayabilirsiniz. Üstelik yaşınıza, cinsiyetinize, boy ve kilonuza göre belirlenen vücut kitle indeksinizi kontrol altında tutabilirsiniz. Verdiğiniz bilgilerle belirlenen bazal metabolizma hızına göre kalori alarak, ideal kilonuza ulaşmayı kolaylaştırabilirsiniz.

 

Tarif küpü

 

Yemek yapmak artık çok kolay! Açık ve kolay anlaşılır anlatımı ve maddelenmiş malzeme listesiyle birçok farklı kategoride 600’ü aşkın yemek tarifi bu uygulamada sizi bekliyor. Uygulama ayrıca size kategoriye göre tarifleri listeleme, favori liste oluşturma, tariflere yorum yazma özelliklerini de sunuyor. Şimdiden afiyet olsun.

 

http://hayat.sozcu.com.tr/

 Bir Cevap Yazın