HAYATINIZI DEĞİŞTİRECEK BEREKET HAMURU RİTÜELİ

Spread the love

Hayatınızı değiştirecek bereket hamuru ritüeli

Hayatınızı değiştirecek bereket hamuru ritüeli
Hayatınızı değiştirecek bereket hamuru ritüeli

Hayatınızı değiştirecek bereket hamuru ritüeli

Öncelikle her şeyi yalnızca Allah’tan isteyebileceğimizin bilinci ile  hayatımızda eskiden beri kullandığımız  dualarla birlikte yapılan bazı ritüeller vardır.İşte bunlardan bir tanesi:

Bereket hamuru ritüeli

 

Bereket hamuru için Öncelikle unumuzu yeni ay ışığında bir gece bekletin.Hamuru ertesi sabah su,yumurta ve tuz ile yoğurmadan önce tüm niyetlerinizi ellerinize doğru okuyun ve iki elinizi birbirine sürtüp tekrar niyet ve beklentileri ellerinize doğru sesli olarak söyleyin.Ve şimdi hamuru yoğurun.Ellerinizin enerjisi hamura geçecek.Hamur hazır olunca dinlenmeye bırakın.İçine  dereotu-maydanoz gibi doğa,bereket,kök salma,bolluk enerjisini simgeleyen bitkiler de katılabilir.

Hamuru yuvarlak olarak tam ortaya koyu.Daire çizecek şekilde hamurun etrafına demir para,akik taşı,çörek otu- kişniş tohumu koyun.

1 saat beklettikten sonra hamuru pişirin. Hamur pişince mavi kalem ile ”di!!li geçmiş kullanarak(oldu,bitti,yaptım şeklinde) dilekleri kağıda yazın.Pişmiş hamuru ortadan ikiye kesin.Ve kağıdı içine koyun.bir gece bu şekilde bekletin.Ertesi gün hamur yenecek kağıt ise yakılıp külü ev girişine serpilecek.Bereketiniz bol olsun…

Tuğçe Işınsu”ol der ve olur kitabından …kitabı okumanızı tavsiye ederimBir Cevap Yazın