Göz altı morlukları ile baş edemeyenlere Arnica

  • Post comments:0 Yorum
Spread the love
Göz altı morlukları ile baş edemeyenlere Arnica

Göz altı morluklar ile baş edemeyenlerin imdadına Arnica krem yatişiyor.Düzenli kullanıldığında gerçekten işe yarayan ve herkesin merak ettiği Arnica krem ile tüm detaylar aşağıda sayfamızda.

Göz altı morlukları ile baş edemeyenlere Arnica

Arnica krem ne işe yarar?Arnica kremin faydaları nelerdir?Arnica kremin yan etkileri nasıldır?Gelin hep birlikte inceleyelim.Bir çok insanın şikayeti olan göz altı morlukları .Bazı kişilerde genetik olarak olan bazı kişilerde uykusuzluk,stres,gibi durumlardan oluşan göz altı morluklarını giderebilmeniz artık kolay.Bunun için kullanmanız gereken krem Arnica.Arnica krem;vücutta oluşan her türlü morlukları gidermede kullanılan Arnica krem son dönemlerin en popüler ve en fazla araştırılan kremleri arasında yer alıyor.

İnsan vücudunda oluşan morlukların giderilmesinde kullanılan Arnica krem aynı zamanda göz altı morlukların giderilmesindeki etkisi ile de biliniyor.Bir yere çarptığınızda oluşan morlukları gidermede adeta dünya markası olan Arnica krem, içerisinde montana bitkisi ve bir çok karışım sayesinde cildinizde oluşan her türlü morlukları, ödem ve güneşten koruma özelliği bulunuyor. 

Kuzey-Orta Sibirya, Avrupa ve Batı Amerika’da yetişen Arnica Montana çiçeği özünden yapılan bu krem çok eski yıllardan itibaren hem eczanelerde hem de dermo eczanelerde satılıyor. İçerisinde bulunan bitkiye halk arasında yara otu, öküz gözü, morluk otu olarak biliniyor. Çarpma, darbe yada kaza sonucu oluşan morlukları hızlıca yok eden etkiye sahiptir.

Arnica kremi eczanelerden temin edebilirsiniz.Kullanımına gelince göz altı bölgenize yada vücudunuzda oluşan morluklara sürerek ve masaj yaparak yedirerek kullanabilirsiniz.Dikkat etmeniz gereken tek nokta ise fazla uyguladığınızda hızlı iyileşme sağlamanız alerjik reaksiyon oluşmsına sebep olabilir.Kullanılan her medikal üründe olduğu gibi Arnica kremin de yan etkileri mevcuttur.Uygulandığı bölgede egzama, soyma, kabarcık, cilt tahrişi, kaşıntı, kusma, kas güçsüzlüğü, baş dönmesi, titreme,mide bulantısı,mide rahatsızlıkları olabilir.Bir Cevap Yazın