FAYANS ARASI TEMİZLEMENİN EN İYİ VE ETKİLİ YÖNTEMİ

Spread the love
Fayans arası temizlemenin en iyi ve etkili yöntemi
Fayans arası temizlemenin en iyi ve etkili yöntemi

Fayans aralarını temizlemenin en iyi ve etkili yöntemini öğrenmek istermisiniz?Nasıl yapacağınızı aşağıda detaylı olarak anlatıp videosunu da paylaşıyoruz.

Malum ister banyo fayanslarınız olsun isterse mutfak fayanslarınız en sık kirlenen yerlerden birisidir.Ayrıca beyaz fayans oldujları için aralarının kirlenmeleri durumunda hemen göze batarlar.

Bundan dolayı düzenli olarak temizlemeniz önemlidir.Peki bu temizliği yaparken illa ki pahalı kimyasal içerikler içeren deterjanlar mı kullanmamız gerekiyor?

Tabii ki hayır.Sizleri hem maddi açıdan para harcama olayından kurtaracak en önemlisi de sizin sağlığınızı tehlikeye atmayacak ve deee çok etkili olan bu tarifi bir kere uyguladıktan sonra hep uygulayacaksınız.Fayans arası temizliği için neler herekiyor?

Beyaz sirke

su

karbonat

Fırça

Öncelikle püskürtmeli bir şişeye yüzde 50 yüzde 50 oranında beyaz sirke ve su karıştırın.Ve karıştırın.Dha sonra bu karışımı fayanslarınıza püskürtün ve sonra bir kaba koyduğunuz karbonata fırçanızı batırarak fayans aralarını fırçalayın.Durulayın ve kurulayın.Hepsi bu kadar aşağıda videoda nasıl yapacağınızı izleyebilirsiniz.

Fayans arası temizlemenin en iyi ve etkili yöntemiBir Cevap Yazın