EVİNİZE POZİTİF ENERJİ VE ZENGİNLİK NASIL ÇEKLİR

  • Post comments:0 Yorum
Spread the love
evinize pozitif enerji ve zenginlik nasıl çekilir
evinize pozitif enerji ve zenginlik nasıl çekilir

Borçlarınızı ödeyemiyormusunuz?Maddi sıkıntılarınız mı var bunun yanı sıra evinizde negatif enerjiler olduğunu mu düşünüyorsunuz?Eğer bu durumları yaşıyorsanız aşağıdaki ritüellere bir bakın derim.

Evinize pozitif enerji ve zenginlik nasıl çekilir

Bir çok kez maddi sıkıntılar evinizdeki negatif enerjiden kaynaklanır.Ve bunları ortadan kaldıracak bir kaç ritüel fikirler vardır.

Sarımsak:Daima evinize sarımsak olmalıdır yiyeceklere kattığı lezzetin yanı sıra evinize kötü enerjilerin girmesini engeller

Susam:Tahta bir kutunun içerisine bir tutam susam koyun ve bunu evinizin gizli bir bölümünde saklayın

Sandalağacı tütsü:Evinizdeki negatif enerjilerden kurtulmak ve zenginliği çekmek için her ayın ilk gününde evinizde sandal ağacı tütsüsü yapın.Bu tütsüyü yaparken gözlerinizi kapatıp bir kaç dakika da olsa zengin olduğunuzu düşünün.Bir kaç limondan limonata yapın ve limonatayı yaparken şekeri saatin ters yönünde ekleyin daha sonra negatif enerjiyi yok etmek ve zenginliği çekmek için saat yönünde karıştırın.

Bunlar sizler için seçtiğimiz Ritüeller .Bildiğiniz gibi Ritüeller çok eskiden kalma kuşaktan kuşağa iletilen alışkanlıklar ,töreler ve davranışlardır.Sonuçta bir dileğimizin gerçekleşmesinde en önemli unsur tabi ki Allahın iznidir.Dualarımızdır.Bir Cevap Yazın