EVİNİZE ARTIK HAŞERELER GİREMEYECEK


Spread the love
Evinize artık haşereler giremeyecek
Evinize artık haşereler giremeyecek

Eko sistemimizde maalesef ki çok miktarda haşere türü var.Bazıları toplumdan uzak yaşarken bazıları da maalesef insanlarla temas halinde ve bunlarında en sinir bozucu olanları da sivrisinek ve hamam böcekleridir.


Evinize artık haşereler giremeyecek

Sinir bozucu olmalarının yanı sıra maalesef çeşitli hastalıklar taşıdıkları için sağlığımı da tehdit etmektedirler.Bu haşerelere karşı tabi ki satılan haşere yok etmeye yönelik  ilaçlar vardır lakin bunların hepsi maalesef ki kimyasal içeriklerinden dolayı yine bizim sağlığımız için tehdit oluşturmaktadırlar.

Bugün sizlere yepyeni ve en etkili haşere yok edici ilaç tarifini vereceğiz.Bu tarifle hem haşereleri evinizden uzak tutacak aynı zamanda da sağlığınızz açısından hiç bir tehlikei olmadığından dolayı gönül rahatlığı ile kullanacaksınız.

Doğal haşere yok edici karışımımız için gerekli malzemeler şöyle

Şampuan

Beyaz sirke

ve sevdiğiniz herhangi bir esansiyel yağ

Öncelikle bir kaba yarım bardak şampuanı ekleyin ve yine içerisine aynı oranda beyaz sirke ekleyin daha sonra limon olabilir ya da başka sevdiğiniz herhangi bir esansiyel yağdan 1 çay kaşığı ekleyin.Bu karışımı püskürtmeli bir şişeye boşaltın.Ve güzelce çalkalayın evinizin her köşesinde rahatlıkla kullanabileceğiniz bu zararı olmayan ama bir o kadar da etkili haşere kovucu ilacınızı kullanabilirsinizBir cevap yazın