EVİNİZDEKİ BEDENİNİZDEKİ NAZAR NEGATİF ENERJİDEN KURTARAN YÖNTEM

  • Post comments:0 Yorum
Spread the love

Evinizdeki bedeninizdeki nazar negatif enerjiden kurtaran yöntem

Evinizdeki bedeninizdeki nazar negatif enerjiden kurtaran yöntem
Evinizdeki bedeninizdeki nazar negatif enerjiden kurtaran yöntem

Her gün bir çok insanla karşı karşıya geliyoruz ve herkesin aynı bakış açısına sahip olduğunu söylemek zor.Evinizde ve bedeninizde

Evinizdeki bedeninizdeki nazar negatif enerjiden kurtaran yöntem

oluşan nazar değmesi,negatif enerjilerden sizi kurtaracak olan yüzyıllardır kullanılan soğan yöntemini muhakkak uygulamalısınız.

Diğer yazılarımızda da soğanın çevreden gelen her şeyi emebilme özelliğine sahip olduğunu biliyorsunuzdur.Bunların başında negatif enerjiler daha sonra ise zararlı bakteriler ve virüsler geliyor.

Peki soğan uygulamasını nasıl yapacaksınız?

3 Adet soğanın baş kuyrukları kalacak şekilde kabuklarını soyun.Daha sonra kırmızı iplik ile bu kuyruk kısımlarından soğanları bağlayın.Kırmızı ip bağladığınız bu soğanları 3 farklı odaya asacaksınız.

Bu odalardan biri si mutfak diğeri ise koridorunuz olacak.3. ise genelde yatak odasına konulması tercih edilir ama isterseniz oturma odanıza da asabilirsiniz.

Bu şekilde odalara astığınız soğanlar 1 hafta boyunca kalmalı ve tüm negatif enerjileri çekmesi sağlanmalıdır.Bu 7 gün içerisinde oluşan titreşimlerden sinirlilik oranınızın artması ve buna benzer farklı durumlar yaşayabilirsiniz.Sakinliğinizi mutlaka koruyun.Zira negatif enerjiler çıkarken bu durumların olması normal

8.Gün ise 3 adet beyaz kağıt alın ve soğanları ayrı ayrı bu kağıtlara sarın ve üzerlerine bir miktar tuz serpin ve sarın.Bu 3 adet soğanı en yakın zamanda bir denize yada nehire bir akarsuya atmalısınız.Soğanları atmadan öncede tüm negatif enerjilerden,nazarlardan arındığınızı v.b benzer cümleler kurun ve daha sonra atın.

Soğanlardan kurtulduktan sonra an itibarı ile güzel ve mutlu olaylar yaşamaya başlayacaksınız.Bir Cevap Yazın