EVDE KAHKÜL NASIL KESİLİR

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...
      Yorum yok EVDE KAHKÜL NASIL KESİLİR

Evde kahkül nasıl kesilir

https://www.bayanlar-kahvesi.com
Evde kahkül nasıl kesilir

Hanımlarrr en görüntü açısından bizler için çok ama çok değerli olan saçlarımıza istediğimiz şekli vermek için sık sık kuaförlere başvururuz.


Saç kesimi,Saç boyası,Saç şekillendirme,boya,röfle v.s bir çok işlem için kuaföre gideriz.Bu arada yazının başında hanımlarr diye seslendiğimize bakmayın.Günümüzde erkeklerde en az hanımlar kadar kuaföre gitmekte.

Bugün sizlere şaçlarında değişim yapmak isteyenler,kahkül kestirmeyi düşünenler fakat bunun için ne vakti ne de o an için maddi olanağı olmayanlar için işte sizlere şahane bir video.

Evinizde rahatlıkla saçlarınızı kahkül olarak kesebilirsiniz.

Sizler için aşağıda 2 ayrı kahkül kesimi içeren videomuz var.Videoda da göreceğiniz üzere kahkül kesimi sandığınız kadar zor bir kesim değil.Öncelikle saçlarınızın ön kısmını bir tarak yardımı ile ayırıyorsunuz.

Daha sonra saçlarınızın ayırdığınız ön kısımlarını bükmeye başlıyorsunuz.Bükebildiğiniz kadar büküp daha sonra isteğiniz boyutta makası alıp kesiyorsunuz.Bu kesim şeklinde öyle eskilerden olduğu gibi dümdüz bir kesim ortaya çıkmıyor.Son derece şekilli yan kısımları uzun bir kahkül modeliniz olacak.Ayrıca bu yılın saç modellerine bakmanızı da öneririm.

Öyleyse hadi gelin şimdi videoyu birlikte izleyelim.


Evde kahkül nasıl kesilir




Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir