KAHVE TELVESİ İLE CİLDİNİZİ YENİLEYİN


1

Bitkisel tedaviler ile cilt güzelliği için uzun yıllardır uğraşan uzmanlar cilt bakım ürünlerinin bir kısmını evde yapın diyor (daha&helliip;)


Okumaya devam edin KAHVE TELVESİ İLE CİLDİNİZİ YENİLEYİN

Çene altına sıkılaştırıcı karışım


1

 


Kadınlar en büyük dertlerinden biridir çene altı gıdısı. İstediğiniz kadar yüz maskesi yapın, yüz jimnastiği öğrenin yine de kurtulmak epey zordur. Ama bitkisel uzmanlar aslında bunun o kadar da zor olmadığını belirtiyor. Deniz tuzu ve yosun özellikle çene altı gibi hassas bölgelerde hayli işe yarıyor. Malzemeleri ve nasıl yapılacağını vermek bizden, yapması sizden… (daha&helliip;)

Okumaya devam edin Çene altına sıkılaştırıcı karışım

Evde spa yapımı


10689711_707054899383618_6586855528961738894_n

Sadece yüzümüze iyi bakmak yetmez. Cildi nemlendiriyor olmak da. Vücudun en çok kırışan bölgeleri kol altları ve bacak arkalarıdır. Nedeni yeterince gözeneklerinin açılmaması ve nemlendirilmemiş olmalarıdır. (daha&helliip;)


Okumaya devam edin Evde spa yapımı

Bitkisel formülle Kendi rujunu kendin yap!


su-fışkıran-ağaç-webtv

 


“Bitkisel formüllerle kendi rujunuzu kendiniz yapabilir, daha dolgun dudaklara sahip olabilirsiniz.” Canım ruj yapmak bu kadar da kolay olamaz diyenlere verdiğimiz tarife bakmalarını öneririz. Çünkü gerçekten çok zor diye baktığımız pek çok kozmetik malzemenin aslında kimyasal birleşimlerden başka bir şey olmadığını da fark edeceksiniz.

Malzemeler
– 1 yemek kaşığı balmumu – yoksa vazelin ( eritebilmek için altında kaynar su dolu kap olmalı) (daha&helliip;)

Okumaya devam edin Bitkisel formülle Kendi rujunu kendin yap!

Siyah noktalara son


gakan_1409518564158

 


Limon yağlı ciltler için ideal bir temizleyicidir (daha&helliip;)

Okumaya devam edin Siyah noktalara son