ÇUVALDAN TEPSİ ÖRTÜSÜ YAPIMI

Çuvaldan tepsi örtüsü nasıl yapılır? Başlığımız çuvaldan tepsi örtüsü nasıl yapılır tabii ama isterseniz bu tepsi örtüsünü istediğiniz güzel farklı bir kumaştan da yapabilirsiniz sevgili bayanlar Aşağıda yapım aşamalarını görebilirsiniz

» Devamını Oku

FACEBOOK VE TWİTTER NEDEN YAVAŞ?ÇÖZÜMÜ

Türkiye’nin en kanlı terör saldırısı sonrası Facebook ve Twitter’a erişimde yaşanan sıkıntılar kafaları karıştırdı. Facebook ve Twitter neden yavaş? Ankara’daki bombalı saldırı, Türkiye’nin yakın tarihindeki en kanlı terör saldırısı olarak kayıtlara geçti.

» Devamını Oku

SOSYAL MEDYADA YENİ TREND!BAKIN NEYMİŞ?

Sosyal medyada ice bucket challenge etkinliğinden sonra, şimdi de ‘dontjudgechallenge’ rüzgarı esiyor. Önce kendilerini makyajla çirkinleştiren kullanıcılar (çirkinler direkt doğal hallerini kullanıyorlar) sonrasında ise makyajla güzelleşerek bambaşka birisine dönüşüyorlar. İşte en iyi dontjudgechallenge videoları..

» Devamını Oku

FACEBOOK RUH İKİZİNİZİ NASIL BULUYOR?

Facebook’un ruh ikizinizi bulduğu uygulama son günlerde çok popüler. Peki Facebook ruh ikizinizi nasıl buluyor Captain Quiz’de böyle bir test bulunuyor veFacebook üzerinden sizin verilerinizi analiz ederek en iyi arkadaşınızı veya ruh ikizinizi buluyor. Uygulamanın adı: “Who is your true Soulmate?” Dilimizdeki tabiri ile “En Gerçek Arkadaşınız Kim?” ya da “Gerçek Ruh Eşiniz Kim?” diye çevrilebilir.

» Devamını Oku