Güneş lekeleri için doğal çözüm

10625039_563479257091024_5249361001579375828_n

Güneş her zamankinden fazla yakıyor. Bu genç ciltler için  kanser, ileriki yaşlarda ciltler için çabuk yaşlanma ve güneş lekesi anlamı taşıyor. 50 koruma faktörlü kremlerle hayatımızı geçirmek, çocuklarımızı parka bile götürürken krem sürüp çıkarmak demek. (daha&helliip;)

Okumaya devam edin Güneş lekeleri için doğal çözüm

Cildinizin rengini bademle açın

uhod-za-volosami-narodnyimi-sredstvami1

 

Ciltte oluşan lekeler, güneşin sizi her zamankinden fazla etkilemesi, büyüyen gözeneklerle birlikte değişen cilt renkleri. Bunların hepsi yaşlanmaya başlandığının, geri dönmez bir yola girildiğinin de belirtisi. Oysa bu süreci uzatmak kesinlikle elinizde. Eğer cildinizin rengini açmaya çalışmıyor, doğanın yıpratıcı etkilerine karşı hiçbir şey yapmıyorsanız sonuçları sizi üzebilir. (daha&helliip;)

Okumaya devam edin Cildinizin rengini bademle açın

Argan yağı ile gençleşin

uhod-za-volosami-narodnyimi-sredstvami1

 

 

Bu yağın faydaları saymakla bitmiyor eczacılıkta ve mutfakta kullanılan argan yağı doğal antioksidan etkisine sahip olmasıyla kozmetiktede yerini alıyor (daha&helliip;)

Okumaya devam edin Argan yağı ile gençleşin

CİLT TİPLERİNE GÖRE BAKIM SIRLARI

  Cilt tipiniz kuru, yağlı ya da karma olsun. Hepinize göre mevsimine özel bir takım sırlar ve pratik bitkisel çözümler hazırladık. Çıkış alın ve hemen yapmaya başlayın…Yeter ki onu bu…

Okumaya devam edin CİLT TİPLERİNE GÖRE BAKIM SIRLARI