TÜKÜRÜKTEKİ AĞRI KESİCİ ÖZELLİĞİ BİLİYORMUYDUNUZ


Tükürükteki ağrı kesici özelliği biliyormuydunuz

Tükürükteki ağrı kesici özelliği biliyormuydunuz
Tükürükteki ağrı kesici özelliği biliyormuydunuz

Yapılan yeni araştırmalara göre tükürükte bilinen bir çok yararlı maddenin yanı sıra doğal ve çok güçlü bir ağrı kesici de içeriyor. (daha&helliip;)

Okumaya devam edin TÜKÜRÜKTEKİ AĞRI KESİCİ ÖZELLİĞİ BİLİYORMUYDUNUZ

DOĞAL AĞRI KESİCİ TARİFİ


Doğal ağrı kesici tarifi.Çekilen vücut ağrıları olsun,baş ağrıları olsun sizi günlük yaşantınızdaki aktivitelerinizden mahrum bırakabilir

doğal ağrı kesici tarifi
doğal ağrı kesici tarifi

(daha&helliip;)


Okumaya devam edin DOĞAL AĞRI KESİCİ TARİFİ

SİGARA AĞRI KESİCİLERİN ETKİSİNİ AZALTIYOR


disleri-beyazlatan-kenger-sakizi-5801737

Sigaranın ağrı kesicinin etkilerini azalttığı ortaya çıktı.

30 Mayıs-2 Haziran tarihleri arasında Berlin’de yapılan “Euroanaesthesia” toplantısında (Avrupa Anestezi Kongresi) sigara içenlere ve pasif içicilere verilen anestezi ve Ağrı kesici miktarının, sigara içmeyenlere göre daha fazla olduğunu ortaya koyan bir araştırma sonucu açıklandı.

(daha&helliip;)


Okumaya devam edin SİGARA AĞRI KESİCİLERİN ETKİSİNİ AZALTIYOR

Migrene kesin çözüm bulundu…


10368438_659658367453560_1213787225460875094_n

 


Proloterapi yöntemini Türkiye’de ilk kez uygulayan ve yaygınlaştırma eğitimlerini sürdüren, Bilimsel Proloterapi Derneği Başkanı Ortopedi ve Travmatoloji Uzm. Op. Dr. Hasan Doğan, migrenin belirli aralıklarla gelen hafif baş Ağrısından, çok şiddetli baş ağrısına kadar değişen bir hastalık olduğunu belirterek, hastalığın genellikle tek taraflı, yoğun ve zonklayıcı tarzda bir baş ağrısı, bulantı, kusma, görme bozuklukları, ışıktan ve sesten rahatsız olma, baş dönmesi gibi bulgularla seyrettiğini bildirdi. Migrenin en önemli sebebinin boyun omurları arasındaki bağların görevini yapmaması ( servikal instabilite) olduğunu belirten Op. Dr. Doğan: “Kök hücre oluşumunun arttırılmasını sağlayan enjeksiyon uygulamasıyla, ağrıya neden olan hasar görmüş dokular yeniden canlandırılıyor. Proloterapi ile servikal instabilitenin düzeltiliyor, böylece ağrının nedeni ortadan kaldırılıyor. Bu yöntem migrene kalıcı çözüm sunuyor” dedi.

(daha&helliip;)

Okumaya devam edin Migrene kesin çözüm bulundu…