Diz ağrısı kireçlenme ödem azaltan doğal yöntem

  • Post comments:0 Yorum
Spread the love
Diz ağrısı kireçlenme ödem azaltan doğal yöntem

Diz ağrısı kireçlenme ödem azaltan doğal yöntem.Dikkat!Menopoz başlangıcında diz kapaklarımızda ve kalçalarımızda ve kuyruk sokumunda ciddi ağrılar başlar.

Bu öyle bir ağrıdır ki kişi bu ağrı beni hiç uyutmuyor,yürütmüyor ve her şeyi denememe rağmen geçmiyor di,yerek şikayetlerde bulunur.Şimdiye kadar bir çok yöntem denediyseniz ve sonuç alamadıysanız sevgili Şems Arslanın bu tarifini uygulayın.Her daim tekrarlayacaksınız bundan sonra.

Aşağıdaki videodaki yöntemi en az 1 ay her akşam uygulayın.Yaşlanmaya ve ağrılara dur diyoruz ve bacaklarımızı koruyoruz diyor sevgili Şems Arslan ve ekliyor:Bu tarif bana çok eskileren miras kalmıştır diyor.

Size bu işlem için gerekli olan malzeme ise lahana.Her gün 2 yaprak lahanayı bir tencereye su koyup haşlıyorsunuz.Sonrasında bu lahananın suyu ile diz kapaklarınıza masaj yapıyorsunuz hemen ardından ise 1 çay kaşığı bal sürerek diz kapaklarınıza masaja en az 5 dakika devam ediyorsun.En son olarak ise haşlamış olduğunuz lahana yapraklarını dizlerinize kapatıp üzerini strech film ile sarıp sabaha kadar bu şekilde kalmasını sağlıyorsunuz.Bir Cevap Yazın