DİLEKLERİNİZ 1 BARDAK SU İLE GERÇEKLEŞİYOR

  • Post comments:0 Yorum
Spread the love

Dilekleriniz 1 bardak su ile gerçekleşiyor

Dilekleriniz 1 bardak su ile gerçekleşiyor
Dilekleriniz 1 bardak su ile gerçekleşiyor

Dilekleriniz 1 bardak su ile nasıl gerçekleşiyor.Aşağıda bioenerji uzmanının videosunu izleyerek sizlerde öğrenebilirsiniz.

Bioenerji uzmanı Lila Chiparis sizler için 1 bardak su ile dileklerin gerçekleştirme yöntemini gösteriyor. Bioenerji uzmanının anlatımına göre yapmanız gerekenler şunlar.

1 Bardak buzla dolu suyu alın.Diğer yanda beyaz boş bir kağıdın üzerine buzlu bardağı koyun ve taban kısmını kalemle çizin.Yani tam bir daire çizeceksiniz.Daha sonra çizdiğiniz bu daireyi makasla kesin.Elinizde yuvarlak bir kağıt olmuş olacak.Bu kağıdın içerisine dileğinizi yazıyorsunuz.Önemli olan dileğinizi yazarken istiyorum .vb sözler kullanmayın dileğiniz gerçekleşmiş  gibi örneğin evlenmek isteyen evlenmek istediği kişi ile ismini yazarak evlendim ya da ev almak isteyen 3+1 çok güzel bir ev aldım gibi dileklerini yazmalılar.

Daha sonra bu dileklerinizi yazmış olduğunuz yuvarlak kağıdı sol elinizin avuç içine alın ve bardağı üzerine koyun daha sonra sağ elinizle bardağı kapatın.Bu şekilde gözlerinizi kapatarak 5 dakika dileğinizi gerçekleşmiş şekilde hayal ediyorsunuz.Sonra bu suyu sonuna kadar yani buzu eriyinceye kadar son damlasına kadar içiyorsunuz.Bio enerji uzmanının dilek çalışmasını sizler için paylaştık.Her şeyin Allah’ın izni ile olacağının bilincinde yine Allah’tan isteyerek bu olumlu düşünce uygulamasını yapabilirsiniz.

 Dilekleriniz 1 bardak su ile gerçekleşiyorBir Cevap Yazın