DEFNE YAPRAĞI VE DEFNE TOHUMU MUCİZESİ

  • Post comments:0 Yorum
Spread the love

Defne yaprağı ve defne tohumu mucizesi

Defne yaprağı ve defne tohumu mucizesi
Defne yaprağı ve defne tohumu mucizesi

Prof.Dr.İbrahim Uslu şöyle diyor:Kardeşlerim  Defne yaprağı ve Defne tohumu adeta mucize.

Ve ekliyor:Bahçesinde Defne ağacı olan hasta olmaz diyor.Bütün yıl koku yayan ender ağaçlardan biridir.Kökeni Anadolu olan Defne’den Hititler ”Alanza”adını verdikleri ilaç elde etmişlerdir:,Güneşli yerleri seven bir  ağaç olması onun güneş Tanrısı Apollon ile ilişkilendirilmesine sebep olmuş,her dem yeşil kalması da onu ölümsüzlüğün sembolü yapmıştır.

Defne antik çağlarda Allah’a ulaşma ve öteki aleme geçiş aracıydı.Defne Osmanlılarda Efe kültürünün totem niteliğindeki kutsal ağacıydı.Efe ve Zeybek kültüründe bu ağaca”Teknel”denilirdi.Bu ağaç ölümün olduğu kadar bedeli ölüm olsa bile vefakarlığında sembolüdür.Hemen Defne fidanlarınızı alın bahçenize yada saksınıza dikin.Kendi yetiştirdiğiniz defne yaprakları ile çayınızı demleyin.Yemeklerinize katın hatta yoğurdunuzu defne yaprağı ile mayalayın ve Defne tohumu yiyin diyor.Ve devam ediyor:

SABAHLEYİN DEFNE TOHUMU ile birlikte 4 Bardak SU
Kardeşlerim, Beni takip edenlere hasta olmak YASAK. Aldığım yüzlerce mesajdan bunu başardığımızı da görüyorum.
Kardeşlerim Sabahın ERKEN saatleri günümüzün en ÖNEMLİ saatleridir. Sabah kalkar kalkmaz ilk işimiz içine limon ya da karbonat katarak, ya da sade 4 bardak su içmemiz. Ancak bardaklar 160 ml’den küçük olmamalı, yanı yarım kilodan fazla su içmeli, suyla birlikte de bir ya da iki tane defne tohumunu da yemeliyiz. 45 dk hiçbir şey yemek yok. Kahvaltı en erken 45 dk sonra.
Kardeşlerim aç karnına aldığımız bu su, tüm sindirim sistemini, bağırsaklarımıza kadar yıkayacak, böbrekler temizlenecek, ve daha sonra kan tazelenecektir. Suyla birlikte aldığımız defne tohumu da tüm sindirim sistemi ve diğer organlarımızda tüm kötü bakterileri, virüs ve mantarları yok edecektir. Temiz; mikrop, virüs ve mantarlardan arınmış taze bir kan her hastalığın çaresidir. Bunu asla unutmayın.
Bunu sadece bir ay yaptığınız takdirde dikkat edin bakalım ne olacak. Kansızlıktan, kabızlığa; obeziteden, iltihaplı romatizmaya; astımdan, böbrek taşlarına ve hemen hemen her türlü kanser hastalıklarına ne kadar faydalı etkileri olduğunu bizzat gözlerinizle görünüz. Elbette sadece bunu yapmamız hastalıklarımız için yeterli değil ama sadece bunu yapmamız sağlığımıza sağlık katacaktır. Bu süre zarfında kullanmakta olduğunuz ilaçlarda doz azaltımı yapmanız gerekebileceğini hatırlatırım. Çünkü iyileşeceksiniz.
Bu bilgileri uygulamadan önce lütfen doktorunuza danışınız. Teşhis ve tedavi için mutlaka doktorunuza başvurunuz.
Sizi çok seviyorum.
Prof.Dr. Ibrahim Uslu

Kaynak:https://plus.google.com/+%C4%B0brahimUSLUProfBir Cevap Yazın