ÇAMAŞIRLARINIZI YIKARKEN TÜYLENME SORUNU MU OLDU

  • Post comments:0 Yorum
Spread the love

Çamaşırlarınızı yıkarken tüylenme sorunu mu oldu

Çamaşırlarınızı yıkarken tüylenme sorunu mu oldu
Çamaşırlarınızı yıkarken tüylenme sorunu mu oldu

Çamaşırlarınızı her zamanki gibi çamaşır makinenize yıkamak üzere attınız ve yıkadınız.Asmak için çamaşırlarınızı makineden çıkardığınız da ise bazen karşılaştığınız durum son derece vahim bir durum ile karşılaşabilirsiniz.

Bu vahim durum ne olabilir?Diyebilirsiniz.Şöyle ki kıyafetlerinizin cebinde kağıt mendil kalmış ve su ile ıslandığında tahmin edeceğiniz üzere çok çok ufak parçalara ayrılmış ve adeta çamaşırlarınızın her yerine bulaşarak berbat bir görüntü sergileyebilir.

Çamaşırlarınızı yıkarken tüylenme sorunumu oldu

İşte bu gibi durumlarda hemen üzülerek paniğe kapılmayın bu sorunun da çok pratik bir çözümü var.

Yapmanız gereken çamaşırları tekrar çamaşır makinesi koyup makineyi sadece durulama programına ayarlamak.Ve deterjan gözüne yarım bardak beyaz sirke ya da elma sirkesi ekleyin ve makinenizi bu şekilde çalıştırın.

Makinenizin durulama işlemi bittiğinde çamaşırlarınızdaki tüylenmelerden eser kalmadığını göreceksiniz.

Beyaz sirkenin kullanım alanlarını ve hangi durumlarda nasıl kullanabileceğinizi daha evvel ki yazılarımızda bolca yazmıştık.İşte onlardan bir kaçı:Sararmış beyaz çamaşırlar nasıl beyazlatılır?Buradan bakabilirsiniz.

Beyaz ayakkabı temizliğinde en pratik yöntem başlıklı yazımız ve video ise burada.Buna benzer daha bir çok pratik püf noktalarını sayfamızdaki paylaşımlarımız da bulabilirsiniz.Bir Cevap Yazın