Çamaşır Katlama Kartonu Nasıl Yapılır

  • Post comments:0 Yorum
Spread the love
Çamaşır Katlama Kartonu Nasıl Yapılır
Çamaşır Katlama Kartonu Nasıl Yapılır

Çamaşırlarınızı yıkadınız kuruttunuz sıra geldi katlamaya..Bir çoğunuz için çamaşır katlama ve özellikle düzenli yerleştirme de sorun olabilir.

İnternette dolaşırken bir çoğunuz çamaşır katlama makinesi olduğunu görmüşsünüzdür.Çamaşır katlama makinesi sayesinde kolaylıkla çamaşırlarınızı,gömlek ve bluzlarınızı katlayabilirsiniz.

Tabi bunun için öncelikle çamaşır katlama makinesini almalı ve yine bunun için oldukça tuzlu bir mevla ödemelisniz,öyle değil mi?Oysa bugün sizlere sadece bir karton yardımı ile nasıl çamaşır katlama aleti yapabilirsiniz göstermek istedik.

Evet sadece bir karton yardımı ile çok kolay ve pratik bir şekilde sizler de artık çamaşırlarınız,bluz ve gömlekleri rahatça ve düzgün olarak katlayacaksınız ve dolayısı ile dolaplarınızda da düzenli bir görüntü elde edeceksiniz.

Aşağıda videoda da göreceğiniz gibi size gerekli olan 2 adet dikdörtgen ve 2 adet kare olmak üzere kesilmiş kartonlar.

çamaşır katlama kartonu

Geniş bir koli bandı ile 3 numaralı kartonun etrafını resimdeki gibi bantlatın.

Çamaşır kartonu

Bluzunuzu orta kısıma kolları açık olarak yerleştirin 1ve 2 numaralı kartonu kapatıp son olarak 4 nolu kartonu 3 nolu kartona kapattığınız da düzenli bir şekilde katlanmış olarak bluzunuzu artık dolaplarınıza yerleştirebilirsiniz.

Anlatım olarak karışık gelmişse eğer aşağıda videolu olarak nasıl yapılacağınız izleyebilirsiniz.

Çamaşır Katlama Kartonu Nasıl YapılırBir Cevap Yazın