BULAŞIK MAKİNESİ TABLETİYLE EVİNİZİ TERTEMİZ YAPABİLİRSİNİZ

Spread the love
Bulaşık makinesi tabletiyle evinizi tertemiz yapabilirsiniz
Bulaşık makinesi tabletiyle evinizi tertemiz yapabilirsiniz

Bulaşık makinesi tabletini siz sadece bulaşık makinesinde mi kullanıyorsunuz?Eğer cevabınız evet ise çok şey kaçırıyorsunuz demektir.

Bulaşık makinesi tabletini sadece bulaşıklarınızı yıkamada kullanıyorsanız lütfen yazımızı dikkatlice okuyun.Zira bulaşık makinesi tableti ile evinizi tertemiz yapabileceğiniz pratik bilgiler ile karşınızdayız.

Bulaşık makinesi tabletinizi tuvaletinizi temizleme de kullanabilirsiniz.Gece yatmadan evvel tuvaletin içerisine 1 adet bulaşık makinesi tabletini koyun.Gece boyunca bu şekilde kalmasını sağlayın.Sabah uyandığınızda fırça yardımı ile klozetinizi ovun.Tüm lekeler yok olacak ve pırıl pırıl olacaktır.

2. olarak Çatal kaşıklarınızı parlatmak içinde.Bir kap sıcak suyun içerisne çatal ve kaşıklarınızı koyun ve 1 saat bekletin .Daha sonra durulayın ve kurulayın.Plastik masa ve sandalyelerinizi ilk günkü haline getirin.Tüm lekelerden kurtulup parlayacaklardır.

Bunun için yarım kova sıcak suya 1 bulaşık tableti ekleyin.Ve bu karışımla masa ve sandalyelerinizi silin.İlk günkü temizliğine ve parlaklığına kavuşacaklardır.

Çamaşır makinesi bakımında kullanımı..Çamaşır makinenizin deterjan gözüne 2 adet tablet ekleyin.ve yüksek ısıda çalıştırın.Makinenizin tamburunu dezenfekte edecek hemde makinenin ömrünü uzatır.

Duvardaki lekeleri yok eder.Sıcak suya 1 tableti ekleyin ve 15 dakika sonra duvardaki lekeleri silin.Lekler yok olacaktır.

Tül perde beyazlatmak içinde kullanabilirsiniz.Mutfak dolaplarınızda aynı yöntemle temizleyebilirsiniz.Tüm yağ ve kirleri arındırır.

Bulaşık makinesi tabletiyle evinizi tertemiz yapabilirsinizBir Cevap Yazın