Bulaşık Makinesi Parlatıcısını Evinizde Nerelerde Kullanabilirsiniz

Spread the love
Bulaşık Makinesi Parlatıcısını Evinizde Nerelerde Kullanabilirsiniz
Bulaşık Makinesi Parlatıcısını Evinizde Nerelerde Kullanabilirsiniz

Bulaşık makinesi parlatıcısını siz sadece bulaşık makinesinde mi kullanıyorsunuz?Eğer öyle ise eviniz için pek çok fikri kaçırıyorsunuz demektir.

Evet bir çoğunuz bulaşık makinesi tabletini sadece bulaşık makinesinde kullanıyor olabilirsiniz.Oysa bulaşık makinesi dışında evinizin temizliğinde o kadar çok yerde kullanabilirsiniz ki!

Hemen örneklere başlıyoruz.Lavabo ,duş,mutfak çeşme başlarınızı çok güzel bir şekilde temizerken onların şıkır,şıkır parlamasını sağlayabilirsiniz.Yapmanız gereken bulaşık makinesi parlatıcıdını spreyli bir lişeye koymak ve musluk başlarına sıkıp arkasından bir bezle silmek.Sonuçla harika oluyor.

Bir diğer işe yaradığı yer ise Derz aralarının temizlenmesi.Derzz aralarına bulaşık makinesi parlatıcısını sıkın ve daha sonra ister bir tel yardımı ile isterseniz bir fırça yardımı ile derz aralarını ovun.Son olarak bir bez ile sildiğinizde derz aralarının kar gibi olduğunu göreceksiniz.

Deri koltuklarınızda oluşan kalem ve mürekkep izlerini de bulaşık makinesi parlatıcısı sıkıp daha sonra silerek temizleyebiliyorsunuz.

Duşa kabin camlarınızdaki kireç lekelerini de yok ettiğine şahit olacaksınız.

Bulaşık Makinesi Parlatıcısını Evinizde Nerelerde KullanabilirsinizBir Cevap Yazın