Bu baharatı yiyen kilo almıyor

Spread the love
 baharatı yiyen kilo almıyor
Bu baharatı yiyen kilo almıyor

Kilo vermeye veya vücudumuzu şekle sokmaya çalışırken ilk olarak tabii ki yediklerimize dikkat ederiz.Bunun yanı sıra tegzersiz yaparız.

Bu baharatı yiyen kilo almıyor

Bunlar ilk olarak yapmamız gerekenler olarak ilk sırada gelir yalnız bunun yanı sıra kilo vermek için bu baharatıda tüketmeniz gerekiyor.Bu baharat ise Tarçın.

Zayıflamak için özellikle sindirim sistemine katkıda bulunmak gerekir.Sindirim sisteminin yavaş çalışması kilo almadaki en büyük etkenlerden biridir.Bundan dolayı kilo vermek için ilk olarak sindirim sisteminin hızlandırılması gerekir.

Özellkle tarçınlı suyu diyetleri ile birlikte kullananların 1 haftada 5 kiloaya kadar verdikleri bildiriliyor.Metabolizma hızlandırması ve özellikle yağ yakması özelliğinden yararlanarak zayıflayabilirsiniz.

Bunun yanı sıra tarçınlı su içmenin diğer faydaları ise;Yağ yakar,bağışıklığı güçlendirir,kanseri önler,iltihaplanmaları giderir,gözenekleri sıkılaştırır.tatlı isteğini azaltır,

Peki tarçınlı suyu nasıl hazırlayacaksınız ?Bunun için bir-2 bardak suya 1 çay kaşığı tarçın ekleyin.5 dakika ve soğuyunca için.Bir Cevap Yazın