Bikini bölgesi nasıl beyazlatılır

  • Post comments:0 Yorum
Spread the love
Bikini bölgesi nasıl beyazlatılır
Bikini bölgesi nasıl beyazlatılır

Bikini bölgesinde kararma sorunu yaşıyorsanız aşağıdaki videoyu izleyerek bu bölgedeki cilt karamasından kurtulabilirsiniz sevgili hanımlar.

Gerek cilt rahatsızlıkları gerek ise bikini bölgesini traş etmek gibi durumlarda genital bölgenizde ciltte kararmlar oluşabilir.Vajina ya da genital bölge beyazlatma nasıl yapılır?

Bunun için çok etkili bir kaç yöntemi sizler için paylaşmak istedik.İlk olarak limon suyu tarifi ile başlayalım. Bikini bölgesi ya da genital bölgeye belli aralıklarla limon suyu ile masaj yapabilirsiniz.

Bunun yanı sıra zeytinyağıda ciltteki kararmaları gidermede çok etkilidir.Özellikle banyo yapacağınız zaman banyodan 5 dakika evvel bikini bölgenize genital bölgenize zeytinyağı ile masaj yapabilir 5 dakika sonra duşa girebilirsiniz.Bu arada traş yönteminden ziyade ağdayı tercih etmeniz sizin için çok daha iyi olacaktır.Gelelim vajina-genital bölge beyazlatıcı formüle;

1 çorba kaşığı vazelini,yarım bardak elma suyu ve 1 çorba kaşığı limon suyu ile karıştırın.Bu karışımı vajina çevresine(iç kısmına sakın sürmeyin)ve genital bölgenize uygulayın ve 10-15 dakika sonra yıkayın.

Bikini bölgesi nasıl beyazlatılırBir Cevap Yazın