Beyaz Plastik Kesme Tahtanızı Kar Gibi Yapacak Yöntem

  • Post comments:0 Yorum
Spread the love
Beyaz Plastik Kesme Tahtanızı Kar Gibi Yapacak Yöntem

Beyaz plastik olan kesme tahtalarını siz de kullanıyorsanız ,kullanımdan bir müddet sonra tahtalarınızın üzerinde lekeler oluştuğunu biliyorsunuzdur.

Ve bu lekelerin çıkarılması için kimisi çamaşır suyu ile yıkarken,kimileri de bulaşık teli ve deterjanlar ile ovarak çıkarmaya çalışmaktadır.

Oysa ki ne kadar da bu yöntemler ile çıkarmaya çalışırsanız çalışın kesme tahtasının üzerinde aynı zamanda oluşan çizikler ve bu çiziklerin içerisine yerleşmiş olan lekeleri çıkarmak zordur.

Beyaz Plastik Kesme Tahtanızı Kar Gibi Yapacak Yöntem

Peki bu lekeleri çıkarmanın çok kolay ve de doağl bir yolu olduğunu biliyor musunuz?Bunun için size gerekli olan malzemeler ise limon ve güneş ışığı hepsi bukar.

İlk olarak 1 limonu ortadan ikiye kesin.Ve limonun suyunu kesme tahtanızın üzerine dökün.Daha sonra sıkmış olduğunuz limon ile kesme tahtanızı ovun.Son olarak limon suyu ile ovduğunuz kesme tahtanızı güneş gören bir yere koyun ve güneş gidene kadar bu şekilde bırakın.Lekeler yok olacaktır.Eğer lekleler tamamen gitmediyse aynı işlemi tekrarlayın.Bir Cevap Yazın