Aseton olmadan ojeleri nasıl çıkarabilirsiniz

  • Post comments:0 Yorum
Spread the love
Aseton olmadan ojeleri nasıl çıkarabilirsiniz

Hanımların rengarenk kullandıkları ojeler.Nerede ise kıyafetinin rengine uygun oje sürenler.

Diyelim ki ojenizi her zaman ki gibi sürdünüz.Fakat acil olarak hemen kıyafetinize rengi uymadığı için çıkarmanız gerekiyor.

Aksilik bu ya evde de dolabı bir açıyorsunuz ki asetonunuz maalesef bitmiş.Dışarı çıkmak için imkanınız ya da zamanınız da yok!Evet gerçekten can sıkıcı bir durum olarak görülüyor.

Ama üzülmeyin onun da bir kolayı var.Asetonunuz olmasa bile ojelerinizi rahatlıkla çıkarabileceksiniz.İşte size aseton olmadan da ojenizi nasıl çıkaracğınıza dair bir kaç yöntem.

Aseton olmadan ojeleri nasıl çıkarabilirsiniz

İlk olarak alkol veya içerisinde alok bulunan bir ürün lazım size.Bunlar da saç spreyinden tutunda ,kolonya başta olmak üzere parfümde deodorantta da mevcut.

Bir kaba kolonyayı dökün ve tırnaklarınızı bir kaç dakika kolonyada bekletin daha sonra daha evvel sıkmış olduğunuz limon suyuna bir parça pamuk batırın ve ojelerinizi silin.Ojeleriniz hemen çıkacaktır.,

Asetonsuz oje çıkarmak için bir diğer yöntem ise beyaz sirke ve limon suyu.Bir kaba eşit derecede olacak şekilde beyaz sirke ve limon suyu koyun ve tırnaklarınızı bu karışımda 10 dakika bekletin.Hemen sonrasında bir pamuk yardımı ile ojelerinizi silin.

Sonuncu yöntem ise diş macunu .Tırnaklarınızın üerine diş macunu sürün ve pamuk yardımı ile ovalayarak ojelerinizi çıkarın.Bir Cevap Yazın