5 DAKİKA İÇİNDE TAVALARIN ALTI YENİ GİBİ OLACAK

1 Star2 Stars3 Stars4 Stars5 Stars (Bu yazıya oy vermek ister misiniz?)
Loading...

5 Dakika içinde tavaların altı yeni gibi olacak.

Diş macunu ile tencere altı temizleme
5 Dakika içinde tavaların altı yeni gibi olacak

5 Dakika içerisinde tava ve tencerelerinizin alt kısmlarını tertemiz yapacak yöntemi biliyor musunuz?

Eminim ne ile temizleyeceğinizi duyunca da şaşıracaksınız.Evet tencere ve tavalarımızın alt kısımları kullanımdan bir süre sonra gerek yağ birikintilerinden gerekse ocakta yanmaktan dolayı kararır.Ne kadar düzenli temizlesenizde bu böyledir.

Bugün sizlere tava ve tencerelerinizin alt kısımlarındaki yağ ve kir lekeleri 5 dakika içerisinde nasıl temizleyeceksiniz?bu yöntemi paylaşmak istedik.

Bunun için size gerekli olan bir bulaşık süngeri ve 1 diş macunu.Öncelikle tava veya tencerenizin alt kısımlarına bir miktar diş macunu sıkın.Diş macununun illa ki çok pahalı bir marka olmasına gerek yok.Marketten alacağınız çok ucuz bir diş macunu ile de aynı sonuçları alabilirsiniz.

Tavanızın alt kısmına sıktığınız diş macununu bulaşık süngerinizin ovma kısmı ile yad da bulaşık teli de kullanabilirsiniz.Ovmaya başlayın çok değil en fazla 5 dakika içerisinde tüm yağ ve lekelerden kurtulmuş olduğunuzu göreceksiniz

Eğer başka konularda da sormak istediğiniz öğrenmek istediğiniz konular varsa aşağıdan yorum kısmından sorunuzu sorabilirsiniz.En yakın zamanda sorunuz yanıtlanacaktır.

5 Dakika içinde tavaların altı yeni gibi olacak5 yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir