1 KİTAP VE KENDİ BEYNİ İLE SAĞLIĞINA KAVUŞAN TEKİRDAĞLI ÖĞRETMEN


Spread the love

1 Kitap ve kendi beyni ile sağlığına kavuşan Tekirdağlı öğretmen

Sağlığına format at
1 Kitap ve kendi beyni ile sağlığına kavuşan Tekirdağlı öğretmen

Tekirdağlı bir öğretmenin sağlığına kavuşması hikayesi ile karşınızdayız bugün.Evet Öğretmenimiz kendi beyni,Neuroformat sistemi ve Barış Muslu‘nun Sağlığına format at kitabı ile sağlığına kavuşuyor.

Neuroformat kelime anlamı ile tam olarak nörolojiyi formatlama yeniden biçimlendirme anlamına gelmektedir.Özellikle son 20 yılda geliştirilmiş çok etkili yöntemlerin Neuroformat içerisinde en etkili oldukları alanlarda kullanılarak beynin başarı ve mutluluk için yeniden programlanmasını sağlar.

İçerisinde enerji psikolojisi,EFT,NLP,Kinesiyoloji,Psych-k,Sedona metodu gibi bir çok metodolojinin özünü barındırmaktadır.Neuroformat hiç bir şekilde Hipnoz içermemektedir.

Beyin hayal edebileceğinizden çok daha hızlı şekilleniyor.Mesela bir sürücü geçirdiği bir kaza anında çok kısa bir zaman diliminde araba kullanmaktan hayat boyu korkmayı öğrenebiliyor.Klasik yöntemler bu kişiye günlerce sürecek konuşmalarla arabadan korkmamayı sağlıyor.

Beynimizin bu durumda sakin kalmayı öğrenmesi için, bu bilginin beyine hızlı bir şekilde verilmesi gerekiyor. Neuroformat yöntemleri istenilen bilginin beyine hızlı olarak öğretilmesi üzerine odaklanılmış.

Barış Muslu
Barış Muslu sağlığına format at

Barış bey her akşam İnstagram hesabından düzenli olarak canlı yayın yapıyor.Neuroformat hakkında bilgilendirme yaparken bir yandan da her gece canlı yayınlara katılan Neuroformat tekniği ile sağlıklarına kavuşan kişiler canlı yayına katılıyorlar.Ve yaşadıkları sağlık sorunlarını ve bu sorunlardan Barış Muslu’nun Neuroformat tekniği ile nasıl kurtulduklarını anlatıyorlar.Mutlaka takip etmenizi izlemenizi öneririz.Barış Muslu’nun İnstagram hesabı:barismusluofficial

Şimdi öncelikle Aşağıdaki öğretmenimizin yaşadığı deneyimi anlatan videosunu izlemenizi öneririz.


1 Kitap ve kendi beyni ile sağlığına kavuşan Tekirdağlı öğretmenBir Cevap Yazın